301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx

Základní informace


Symbian Portál - www.symbianportal.cz byl spuštěn v prosinci roku 2006. Symbian Portál je webový server věnovaný mobilním telefonům s integrovaným operačním systémem Symbian, zaměřený především jak na zábavu a multimediální obsah, ale také na informace a zprávy.
SPortal je určený všem věkovým kategoriím, jak začátečníkům, tak i profesionálům. Struktura stránky je logická a lehce ovladatelná, každý zde rychle najde to co hledá. Informace sdělujeme jasně a výstižně.

Symbian Portál denně zobrazí v průměru přes 16 000 stránek a to asi 2000 unikátním návštěvníků. Z toho vyplývá, že čtenáři jsou na naší stránce rádi a zdržují se zde delší dobu. Jeden čtenář udělá v průmeru 8 kliků, a tolikrát se mu také zobrazí vaše reklama. To je velmi dobré pro reklamu, je totiž velká šance, že si uživatel nejen dobře zapamatuje vaši značku, ale že vás navštíví na vašich stránkách.

Statistiky: TOPList.cz

Možnosti reklamy


Snažíme se našim inzerentům dát co nejvíce. Náš server nabízí velké možnosti a proto vám rádi vyhovíme i v jakýchkoliv vámi předložený formách reklam. Cena a typ reklamy závisí především na dohodě mezi námi a inzerentem. Reklamy mohou být velice rozmanité, banner (flash, jpg, gif), textová, odkazy a jiné.


Cena reklamy je hodně inviduální a odvíjí se od různých faktorů (velikost, umístění...)

Pro další informace nás kontaktujte.


Zde vám přinášíme malou představu o umístění reklamy: